Hos 365discount kan du få en dybfrossen Gustav landand på 2400 g til kun 49 kr. pr. stk. Med en kg-pris på 20,42 kr. er dette et tilbud, der er svært at modstå. Tilbuddet gælder fra torsdag den 29. oktober til onsdag den 4. november.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Føtex tilbyder Salling æbleskiver, perfekt til hyggelige stunder, til kun 10 kr. for en pakke på 560 g. Tilbuddet gælder fra fredag den 30. oktober til torsdag den 12. november.
Netto har et lækkert tilbud på Tulip pålæg eller Salami-Hapser. Forskellige varianter er tilgængelige til en pris af kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 31. oktober til fredag den 6. november.
Rema 1000 tilbyder Karolines Køkken Piskefløde 36% til en pris af 10 kr. for ½ liter. Dette tilbud gælder fra søndag den 1. november til lørdag den 7. november.