Faxe Kondi Booster til kun 10 kr. og hakket kød til 29 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Ølstykke og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Føtex, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Faxe Kondi Booster til kun 10 kr.

Coop365 har et forfriskende tilbud på Faxe Kondi Booster i flere varianter. Du kan få en dåse på 50 cl for kun 10 kr. Tilbuddet gælder fra torsdag 11. juni til onsdag 17. juni.

Føtex: Buko Flødeost til 12 kr.

Føtex tilbyder Buko Flødeost i flere varianter til en pris på 12 kr. pr. stk. Med føtex plus appen kan du få det til en endnu skarpere pris på 9 kr. Tilbuddet gælder fra fredag 12. juni til torsdag 25. juni.

Netto: Dansk spidskål til 10 kr.

Netto har et godt tilbud på dansk spidskål til kun 10 kr. pr. stk. Dette tilbud er gældende fra lørdag 13. juni til fredag 19. juni.

Rema 1000: Hakket kød til kun 29 kr.

Hos Rema 1000 kan du få hakket kød i forskellige varianter, herunder hakket dansk oksekød med grønt, til kun 29 kr. for 400 g. Tilbuddet er gældende fra søndag 14. juni til lørdag 20. juni.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler